آموزش‌ها و خبرها

آپدیت هم‌نگار به نسخه ۳.۲؛ پشتیبانی از Dall-E 3 و وب اپلیکیشن

در این مطلب، قابلیت‌های جدید هم‌نگار و نحوه استفاده از آنها را مطالعه خواهید کرد. اکنون شما می‌توانید از جذابیت‌های شگفت‌انگیز مدل Dall-E 3 در تولید تصاویر و همچنین اپلیکیشن وب برای استفاده از دسکتاپ و موبایل بهره‌مند شوید.

خبر

20 Nov, 2023

آپدیت بزرگ آبان هم‌نگار؛ راه‌اندازی نسخه وب اپلیکیشن و پشتیبانی از Dall-e 3

در این مطلب به معرفی قابلیت‌های ارایه شده در آپدیت بزرگ آبان ماه خواهیم پرداخت. این آپدیت به زودی منتشر خواهد شد.

خبر

14 Nov, 2023

آپدیت و قابلیت‌های جدید OpenAI دوباره همه را شگفت‌زده کرد

شرکت OpenAI در کنفرانس دیروز خود که اولین کنفرانس DevDay نام گرفته بود به معرفی قابلیت‌های جدید پلتفرم هوش مصنوعی خود و مدل‌های مختلف آن پرداخت و از مدل gpt-4 Turbo، Dall-e 3 و همچنین Assistants API رونمایی کرد. اگر می‌خواهید در جریان این قابلیت‌ها قرار بگیرید ادامه مطلب را بخوانید.

خبر

08 Nov, 2023

هوش مصنوعی و سئو؛ آیا تولید محتوا با هوش مصنوعی، برخلاف قواعد گوگل و موتورهای جستجوست؟

اگر می‌خواهید بدانید آیا تولید محتوا با هوش مصنوعی باعث جریمه از طرف گوگل یا اثرات منفی در سئوی سایت‌تان می‌شود یا نه این مطلب را بخوانید. گوگل مطلبی در این باره منتشر کرده تا خیال شما را از این بابت راحت کند و البته مثل همیشه توصیه‌هایی هم دارد.

راهنما

03 Nov, 2023

چگونه به کمک تولید محتوا با هوش مصنوعی هم‌نگار، کسب و کارمان را به مرحله بالاتر ارتقا دهیم

در این آموزش با نحوه تولید محتوا در زمینه‌های گوناگون توسط هم‌نگار آشنا می‌شوید. با هم‌نگار از کپشن اینستاگرام رفته تا تولید یک مقاله کامل وبلاگی یا توصیف محصول و یا نقل‌قول های انگیزشی می‌توانید تولید کنید. این آموزش شما را با مراحل اولیه نگارش محتوا آشنا می‌کند

آموزش

31 Oct, 2023

انقلاب تازه در ایران؛ گشایش دسترسی نامحدود کاربران ایرانی به همه ابزارهای هوش مصنوعی

برای دسترسی و استفاده از ابزارها و سرویس‌های مفید و جذاب هوش مصنوعی، کاربران ایرانی به خاطر تحریم‌ها با مشکلات فراوانی مواجه بوده‌اند. حالا پلتفرم آنلاین هم‌نگار این مشکل را به طور کامل رفع کرده و دسترسی نامحدود کاربران ایرانی به تمام ابزارها و سرویس‌های هوش مصنوعی را فراهم کرده است.

خبر

30 Oct, 2023
back to top
الگوهای پکیج
بستن
لطفا منتظر بمانید...